Ofis taşıma

Ofis taşıma

Ofis taşıma denin akla gelen ilk nakliye firması olan enka nakliyat uzun yıllardır olduğu gibi yine ofis taşıma Türkiye’de yine bir numara

ülkemizdeki sayısız yerli ve yabancı şirketlerle olan çalışmalarımız yine aynı şekilde devam etmektedir.

Her taşımada olduğu gibi eşyalarınız bizim tarafımdan sigortalanmaktadır eşyaların ince ve hassas bir titizlikle sarılıp paketlenmektedir

Ayrıca ofis taşımacılığında ücretsiz exspertiz hizmeti vermekteyiz bizim için ilk amaç müşteri memnuniyetidir her zaman

ofis taşıma

OFİS TAŞIMA NASIL YAPILIR

Ofis taşımacılığında enka ofis taşıma firmamız iş yerlerine ücretsiz expertiz göndererek ofis veye iş yerindeki eşya miktarı ve taşımanın ne kadar süre alacağını,hangi çeşit araçların tahsis edileceğini,kaç personel görevlendirileceğini,hangi malzemenin kullanacağını müşterilerimizi bilgilendirirler.

Bir sonraki aşama ise fiyat belirleme sürecidir. Fiyat belirlendiğinde fiyat teklifi kabul edildikten sonra taşınacak gün için randevu ayarlanır ve taşıma günü geldiğinde anlaşma dahilinde taşıma gerçekleşir.

Taşıma sırasında sökülecek mobilyalar sökülür paketlenecek eşyalar özenle uzman ekiplerimiz tarafından paketlenir ve bir diğer adreste yine aynı şekilde ekiplerimiz tarafından paketlemeleri sökülecek ve sökülen mobilyaların kurulumu yapılıp değerli müşterilerimize teslim edilecektir.

Taşınacak eşya için önceden müşterilerimiz istedikleri taktirde hangi ambalaj yada paketleme eşyalarını alacağımız konusunda bizleri istekleri zaman bilgilendirebilirler

Taşımayı gerçekleştirecek ekiplerimiz tecrübeli ve profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.Ekiplerimiz içerisinde marangoz ve tesisatçı bulunmaktadır ve ekiplerimiz yüksek iş ahlakına sahip bir ekipten oluşmaktadır.

Firmamız müşterilerimizin bizlere verdiği zaman diliminde taşıma işlemine başlamaktadır.Gün içerisinde istenen her hangi bir zaman diliminde eşya taşıma işlemini gerçekleştire biliriz. Biz firma olarak genelikle sabah saatlerini tercih etmekteyiz çünkü taşıma işleminin aynı gün içerisinde bitmesi hem bizler için hemde saygıdeğer müşterilerimiz için daha avantajlı olacaktır.

TAŞIMA ESNASINDA KULLANILAN MALZEMELER

  • Havalı köpüklü naylonlar
  • Özel koliler
  • özel elbise dolapları
  • kalıcı olarak yapışmayan bantlar
  • darbelere dayanıklı ambalajlar
  • su geçirmeyen naylonlar

TAŞIMA YAPILACAK ARAÇLAR

Taşıma yapılacak araçlarımız kapalı çelik kas araçlardır her hangi bir hava olaylarına karşın eşyalarınız güvendedir.

Sigortalı  taşıma

Taşımanın en önemli kriteri eşyaların sigortalanması dır eşyanı herhangi bir kırılma ve çizilme riskine karşı sigortalanmaktadır.

Eşya yüklemesi bitirildikten sonra müşterilerimizle sözleşme yapılır.

 

 

evden eve nakliyat,

kartal evden eve nakliyat