İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat

8 Mart 2018 0 Yazar: mesut
İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat

İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat firmamız sadece İstanbul değil Türkiye’nin başlıca şehirlerinde de hizmet vermektedir bunların arasında saygın illerimiz den olan İzmir de bulunmaktadır.

Firmamız İstanbul İzmir arası gidecek olan müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti vermektedir. Ekiplerimiz tecrübeli ve profesyonel bir takımdan oluşmaktadır. Eşyalarınızı en sağlıklı şekilde bizim havalı köpüklü ve darbelere dayanıklı sargı ekipmanlarımızla sarmaktadırlar.

Kırılacak ve hassas eşyalarınızı aynı özveriyle temiz ve sağlıklı bir şekilde özel olarak getirdiğimiz malzemelerimizle sarılmaktadır.

Ekibimizde bir marangoz ve birde elektrikçi bulunmaktadır.Siz değerli müşterilerimize tam donanımlı bir hizmet vermekten her zaman gurur duymaktayız. Bizleri Türkiye’nin en büyük firması yapan sizler gibi değerli müşterilerimizdir sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermekteyiz

İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat firmamız geniş araç filosuyla yıllardan beridir olduğu gibi sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat araçlarımız

Araçlarımız kapalı çelik kasam olmaktadırlar her türlü olumsuz hava koşularına karşı dayanıklı kasalardan oluşmaktadırlar. Yaz ve kış boyunca müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır

istanbul izmir şehirler arası nakliyat,nakliyat

İstanbul izmir şehirler arası nakliyat

 

 

 

 

 

 

 

 

şehirler arası evden eve nakliyat