Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat

Eşyalarınız tecrübeli elemanlarımız tarafından toplanıp paketlemesi ve sökmesi en güvenli ve kaliteli şekilde yapılıp aynı şekilde bir diğer adreste kurmasını yapıp size teslim etmektedir. Eşyaların her türlü kırılma ve çizilmeye karşı sigortaya alınmaktadır. Uzun yıllardır evden eve nakliyat sektöründe firmamız her zaman en güvenilir  nakliyat  olmayı başarmıştır.

Firmamız tarafından eşyaların kapalı çelik kasa araçlarımızla taşınmaktadır ve eşyaların havalı köpüklü naylonlarla sarılmaktadır

Evden eve nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler

  • firmanın referanslarına bakılmalıdır
  • Nakliyat sektöründe tecrübesine bakılmalıdır
  • Taşınacağınız aracın boyutuna karar verilmelidir
  • Taşınacağınız firmanın ekip kadrosuna da marangoz ve tesisatçı olup olmamasına dikkat edilmesi gerekli
  • Kıyafetleriniz için özel elbise dolabının olmasına dikkat edilmesi gerekli

Eşyanızın hangi malzemeyle sarılması ve kolilenmesi gerektiğine dikkat edilmelidir

Nakliye fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları genellikle eşyanın durumuna

evin oda sayılarına ve kat yüksekliklerine göre belirlenmektedir. Ayrıca eşyanız için özel istenen malzeme de fiyata dahildir ekstra çıkan eşyalarda fiyatları etkilemektedir

Çalışma sistemi

Firmamız son teknolajik gelişmeleri de takip etmektedir ihtiyaç dahilinde asansörlü taşımada yapmaktadır asansörlü taşıma en güvenli taşıma yoludur.

evden eve nakliyat,enka nakliyat

şehirler arası nakliyat

Enka nakliyat, ev taşımacılığını çok iyi bir biçimde organize etmektedir. Ücretsiz expertizleri ile taşınacak eşyaların genel bir inceleme yaparak taşıma gününde taşınan eşya ile ilgili bir sıkıntı oluşmaması adına yoğun bir emek sarf eder.Nakliye sektöründe çalışan elemanlarımız hem tecrübeli hem de profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

Yılların tecrübesine sahip olan enka nakliyat her zaman Türkiye’nin en iyi şirketi olarak anılmaktadır. Firmamız şehirler arası nakliyat olsun şehir içi nakliyat olsun tüm taşıma hizmetlerinde müşteri memnuniyeti adına eşyalarınızı sigortalamaktadır.

Enka Nakliyat Evden Eve Taşımacılık firması olarak teknolojik gelişmeleri takip eden sayılı firmalardan birkaçıyız  asansörlü nakliyat hizmetini de en kaliteli ve güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz.Siz değerli ve saygın müşterilerimizin taşınma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek adına tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Nakliyat sektöründeki sıkıntılar

  • Eşyaların zarar görmesinde oluşa bilecek olaylar
  • Asansörlü anlaşıldığı halde bina yönetimi tarafından kullanılmasına izin verilmeyen asansör
  • Araç ve bina arasındaki mesafe farkı
  • Dış cephe asansörünün taşınacak binaya yanaşmaması
  • Haber verilmeden bina içinde taşıma yapılması

ENKA GRUBA AİT NAKLİYAT FİRMALARI

Enka nakliyat

Enka asansörlü nakliyat

enka eşya depolama

enka nakliyat gururla sunar