Bakırköy evden eve nakliyat

Bakırköy Evden eve nakliyat

Eşyalarınız tecrübeli elemanlarımız tarafından toplanıp paketlemesi ve sökmesi en güvenli ve kaliteli şekilde yapılıp aynı şekilde bir diğer adreste kurmasını yapıp size teslim etmektedir. Eşyaların her türlü kırılma ve çizilmeye karşı sigortaya alınmaktadır. Uzun yıllardır Bakırköy  evden eve nakliyat sektöründe firmamız her zaman en güvenilir bir nakliyat firması  olmayı başarmıştır.

Firmamız tarafından eşyaların kapalı çelik kasa araçlarımızla taşınmaktadır ve eşyaların havalı köpüklü naylonlarla sarılmaktadır

Bakırköy Evden eve nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler

  • firmanın referanslarına bakılmalıdır
  • Nakliyat sektöründe tecrübesine bakılmalıdır
  • Taşınacağınız aracın boyutuna karar verilmelidir
  • Taşınacağınız firmanın ekip kadrosuna da marangoz ve tesisatçı olup olmamasına dikkat edilmesi gerekli
  • Kıyafetleriniz için özel elbise dolabının olmasına dikkat edilmesi gerekli

Eşyanızın hangi malzemeyle sarılması ve kolilenmesi gerektiğine dikkat edilmelidir

Bakırköy Nakliye fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları genellikle eşyanın durumuna

evin oda sayılarına ve kat yüksekliklerine göre belirlenmektedir. Ayrıca eşyanız için özel istenen malzeme de fiyata dahildir ekstra çıkan eşyalarda fiyatları etkilemektedir

Çalışma sistemi

Firmamız son teknolajik gelişmeleri de takip etmektedir ihtiyaç dahilinde asansörlü taşımada yapmaktadır asansörlü taşıma en güvenli taşıma yoludur.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Ev, ofis, parça eşya taşıması işlerinde nakliyat hizmeti  almak isteyen müşterilerimize şunun garantisini kesinlikle verebiliriz.

Eşyalarınız her hangi bir kırılma veya çizilme konusunda gereken önlemler ve paketleme her ne ise gerektiği gibi yapılacaktır.

Kırılma ve çizilme de firmamız gereken sorumluluğu hiç çekinmeden üzerine almaktadır şehir içi nakliyat da bunun gibi benzeri olayların yaşanmaması açısından tam donanımlı malzemelere sahiptir firmamız

Ayrıca ev taşımada marangoz ve tehsisatçılarımız her zaman tecrübeli ve profesiyonel kişilerden oluşmaktadır.

ŞEHİR İÇİNDE HIZLI VE GÜVENİLİR TAŞIMA

İş hayatının yoğun temposu içerisinde olan müşterilerim için şehir içi taşıma işleri her zaman zor ve sıkıntılı geçmiştir.

Ama firmamız ile bu zorluklar artık ortadan kalkmaktadır gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız asansörlü taşıma ile müşterilerimize çok büyük biz zaman tassarufu etmektedirler.

Sizler açısından en iyi hizmet hangisi ise enka nakliyat olarak o hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Bu hizmetlerimiz Türkiye’nin 81 ilinde uygulanmaktadır geniş araç filomuzla Türkiye’nin her yerine en kaliteli ve güvenli hizmeti vermekteyiz